Ανακοίνωση σεμιναρίων Β'Κύκλου

Στο πλαίσιο του Ενδοπανεπιστημιακού Δικτύου "Ασύρματα Δίκτυα Επικοινωνιών και Αισθητήρων" διοργανώτεται κύκλος σεμιναρίων σε θεμελιώδη και επίκαιρα ερευνητικά θέματα σχετικά το αντικείμενο του εν λόγω Δικτύου.
Τα σεμινάρια θα γίνονται κάθε δεύτερη Τετάρτη 6-8μμ, στην αίθουσα Π200 (Προκάτ Τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής) και είναι ανοιχτά σε κάθε ενδιαφερόμενο.

Το πρόγραμμα σεμιναρίων για το Β΄ Κύκλο σεμιναρίων του Ενδοπαν. Δικτύου κατά το ακαδημαϊκό έτος 2009/10 έχει αναρτηθεί στην ενότητα Σεμινάρια.