Ανακοίνωση σεμιναρίων για την περίοδο Οκτωβρίου-Δεκεμβρίου 2009

Στο πλαίσιο του Ενδοπανεπιστημιακού Δικτύου "Ασύρματα Δίκτυα Επικοινωνιών και Αισθητήρων" διοργανώτεται κύκλος σεμιναρίων σε θεμελιώδη και επίκαιρα ερευνητικά θέματα σχετικά το αντικείμενο του εν λόγω Δικτύου.
Τα σεμινάρια θα γίνονται κάθε δεύτερη Τετάρτη 6-8μμ, στην αίθουσα Π200 (Προκάτ Τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής) και είναι ανοιχτά σε κάθε ενδιαφερόμενο.

Το πρόγραμμα σεμιναρίων για την περίοδο Οκτωβρίου-Δεκεμβρίου 2009 έχει αναρτηθεί στην ενότητα Σεμινάρια.

Copyright 2011 Ανακοίνωση σεμιναρίων για την περίοδο Οκτωβρίου-Δεκεμβρίου 2009. Custom Footer text